Met de bundel bear cute heb ik een paar funfold kaartjes gemaakt. De tekst is op een soort van schuifje gemaakt, dat je over de kaart schuift en het houdt zo de kaart dicht. Buitenzijde is dus met DSP gemaakt, de binnenzijde heb ik gestempeld met de superleuke berenstempels.
With the beary cute bundle I made these funfold cards. I made a kind of sliding technique to hold the card together. If you slide it of you see the inside, where I used the cute stamps, the outside I used DSP.
Leuk model en mooi afgewerkt.
BeantwoordenVerwijderenWat een vrolijke kerstkaartjes, heel leuk gemaakt zo! Gezellig dat je meedoet bij 52 weeks to christmas!
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes, Merit en Annemarie
DT52WTC
Leuke kaarten heb je gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Marian.
Wat heb je dat mooi gemaakt met die leuke beertjes en poten afdrukjes aan de buitenkant! Gezellig dat je weer meedoet met 52 WTC. Groetjes Marijke
BeantwoordenVerwijderenWat een leuk model en zowel de binnenkant als de buitenkant is een plaatje om naar te kijken Caroline. Gezellig je weer te zien bij 52 WTC.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda dt 52 WTC
Mooie kaarten en heel leuk hoe het schuifje de kaart dicht houdt!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Caroline
Leuk model kaart en een mooie gestempelde binnenkant.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Joke
Prachtig kerstkaartje heb je gemaakt Caroline,
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Suzan
DT 52WTC
leuke kaartjes Caroline!
BeantwoordenVerwijderengroetjes
Nancy 52WTC